HARMONOGRAM KORZYSTANIA Z SALI GIMNASTYCZNEJ  W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

HARMONOGRAM KORZYSTANIA Z SALI GIMNASTYCZNEJ

Turniej Andrzejkowy z mini piłki nożnej

28 listopada w szkole odbył sie Turniej andrzejkowy. Do zabawy włączyły sie wszystkie klasy od IV-VIII, które rywalizowały o tytuł najlepszej. Po pełnych emocji zmaganizach- I miejsce zajęła klas V, najlepszym bramkarzem okazał się Michał Skubisz, a tytuł "króla strzelców" wywalczył Filip Bielec.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju.

and

Mecz piłki nożnej kobiet eliminacje MŚ Polska - Szwajcaria

1m

4 września 2018r. 12 uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami wyjechało na mecz piłki nożnej do Mielca. Mieliśmy możliwość obejrzenia rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Na boisku spotkały się ze sobą reprezentantki Polski i Szwajcarii.

turniej

13 kwietnia 2016r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Bachórcu na sali gimnastycznej odbył się turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej z mini piłki siatkowej dziewcząt - etap powiatowy. Dziewczyny z SP Bachórzec w składzie: Julka K., Dominika S., Klaudia M., Nicola K., Ewelina K., Martyna H., Emilka S., Weronika M., Wiktoria S., wygrały etap powiatowy i będą reprezentować gminę Dubiecko oraz powiat przemyski w etapie rejonowym.

GRATULUJEMY!!!

Turniej Eliminacyjny z mini piłki siatkowej dziewcząt - etap gminny 16 marca2016r.

6

16 marca 2016r. na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej w Bachórcu odbył się Turniej Eliminacyjny z mini piłki siatkowej dziewcząt - etap gminny. Dziewczyny w składzie: Julka K., Dominika S., Klaudia M., Nicola K., Ewelina K., Martyna H., Martyna M., Emilka S., Weronika M., Wiktoria S., wygrały etap gminny i będą reprezentować gminę Dubiecko w turnieju powiatowym IMS.

Mikołajkowe Gry i Zabawy Sportowe

5

15 grudnia 2015r. w Mikołajkowych Grach i Zabawach Sportowych zorganizowanych w SP nr 1 w Nienadowej reprezentacja naszej szkoły w składzie: Michał D., Radosław U., Karol B., Korneliusz P., Antek I., Martyna H., Dominika S., Emilka S., Nicola K., Julka K., zajęła I miejsce w gminie.

Powiatowy Turniej w mini piłkę nożną dziewcząt o puchar „Tymbarka”

20151028 110530 HDR

28 października 2015r. na orliku w Przemyślu odbył się Powiatowy Turniej w mini piłkę nożną dziewcząt o puchar „Tymbarka”. Dziewczyny w składzie: Emilka S., Weronika M., Weronika Ch., Wiktoria O., Paulina R., Oliwka S., Martyna Sz., Kamila M., Karolina K., Oliwka M., zajęły II miejsce w powiecie Przemyskim. Niestety tylko pierwsza drużyna wchodziła do finałów wojewódzkich.

Turniej Eliminacyjny o Puchar „Tymbarka” w kategorii chłopców i dziewcząt U-12,          10-11 lat

4

22 października 2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Bachórcu odbyłsię Turniej Eliminacyjny o Puchar „Tymbarka” w kategorii chłopców i dziewcząt U-12, 10-11 lat.

- chłopcy zajęli II miejsce w gminie

- dziewczyny w składzie: Emilka S., Weronika M., Weronika Ch., Wiktoria O., Paulina R., Oliwka S., Martyna Sz., Kamila M., Karolina K., Oliwka M., zajęły I miejsce w gminie i uzyskały awans do kolejnego etapu rozgrywek.

"Awans reprezentacji Polski na ME 2016 we Francji"

3

2 października 2015r. na orliku w Łańcucie odbył się „Turniej Orlika o Puchar Premiera RP” w kategorii chłopców starszych 12- 13 lat. W II etapie eliminacji wojewódzkich chłopcy w składzie: Michał D., Radosław U., Karol B., Korneliusz P., Jakub P., Antek I., Dominik G., Kacper Sz., Krzysztof O., Jakub S., zajęli II miejsce przegrywając z drużyną Gimnazjum Dubiecko i stracili szansę gry w finałach wojewódzkich. Jest to jednak najlepszy wynik jaki udało się wywalczyć chłopcom z naszej szkoły we wszystkich edycjach tego turnieju.

„Turniej Orlika o Puchar Premiera RP” I etap

2

29 Września 2015r. na orliku w Nienadowej odbył się „Turniej Orlika o Puchar Premiera RP” w kategorii chłopców starszych 12- 13 lat.W I etapie eliminacji wojewódzkich chłopcy w składzie: Michał D., Radosław U., Karol B., Korneliusz P., Jakub P., Antek I., Dominik G., Kacper Sz.,  Krzysztof O., Jakub S., zajęli II miejsce i awansowali do II eliminacji wojewódzkich.

„Turniej Orlika o Puchar Premiera RP”

10 września 2015r. na orliku w Dubiecku odbył się „Turniej Orlika o Puchar Premiera RP” w kategorii chłopców młodszych 10- 11 lat i dziewcząt młodszych 10-11 lat.

Chłopcy w składzie Michał U., Łukasz P., Jakub S., Mateusz Ch., Piotr Cz., Mateusz K., Jakub M., Kacper O., Michał B., zajęli II miejsce w gminie przegrywając tylko z drużyną z SP Dubiecko.

Dziewczyny w składzie Emilka S., Paulina R., Weronika Ch., Weronika M., Wiktoria O., Oliwka S., Dominika K., Karolina K., Oliwka M., zajęły III miejsce w gminie pierwsze miejsce zajęły dziewczyny z SP Dubiecko. Drużynom chłopców i dziewcząt z Dubiecka życzymy POWODZENIA!!! w następnym etapie rozgrywek.

8.10.2015

8 września 2015r. na orliku w Dubiecku odbył się „Turniej Orlika o Puchar Premiera RP” w kategorii dziewcząt starszych 12- 13 lat.

Dziewczyny w składzie Nicola K., Ewelina K., Julka K., Dominika S., Klaudia M., Martyna M.,                   Martyna H., zajęły II miejsce w gminie. Pierwsze miejsce zajęły dziewczyny z SP Dubiecko i uzyskały awans na pierwsze eliminacje wojewódzkie. Życzymy POWODZENIA!!!

4.10.2015

4 września 2015r. na orliku w Dubiecku odbył się „Turniej Orlika o Puchar Premiera RP” w kategorii chłopców starszych 12- 13 lat.

Chłopcy w składzie Michał D., Radosław U., Antek I., Dominik G., Karol B., Jakub P., Korneliusz P., Kacper Sz., zajęli I miejsce w eliminacja gminnych. Drużyna chłopców będzie reprezentować gminę  na pierwszych eliminacjach wojewódzkich które odbędą się na orliku w Nienadowej. Życzymy POWODZENIA!!!