Aktualności Przedszkole

Aktualności Przedszkole (12)

 Występ naszych przedszkolaków z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci włożyły ogrom pracy na przygotowanie występu. Pięknie zarecytowały życzenia dla dziadków i zaśpiewały piosenkę.

 

DBiD

 

 

Pożegnanie jesieni – inscenizacja wiersza Dorota Gellner ,, Wiewiórka''.

 

pejs

 

 

  Na ten dzień czekaja przez cały rok, dzieci na całym świecie. 6 grudnia – Mikołajki. Święty Mikołaj nie zapomniał o naszych „uśmiechniętych skrzatach” i przybył do ich z workiem pełnym prezentów. Radość dzieci była nie do opisania.

 

mi1

 

mi

 

 

 

Wróżby, pląsy, tańce, muzyka i wspaniała zabawa czyli  ANDRZEJKI!!!

 

a1

 

a2

 

a3

 

a4

 

 

      Pluszowy miś od ponad stu lat jest jedną z ulubionych maskotek dzieci, dlatego też doczekał się świąt. Obchodzimy je 25 listopada. My również w tym dniu świętowaliśmy z naszymi misiami.

 

M

 

m1

 

m2

 

m3

 

m4

 

m5

 

 

  11 listopada z okazji Święta Niepodległości organizowana jest w naszej szkole Wieczornica Patriotyczna, która łączy społeczność szkolną z lokalną społecznością. W celu uświetnienia czasu obecności uczestników przygotowali część artystyczną.  Nasze przedszkolaki również wzięły udział w tym przedsięwzięciu.

 

11

 

    Jeden z nietypowych aczkolwiek ważnych świąt jesiennych jest Dzień Dyni.  W naszym przedszkolu też obchodziliśmy to święto. W tym dniu obowiązywał strój w kolorze pomarańczowym. Nie zabrakło też głównej atrakcji, czyli DYŃ w różnych kształtach i funkcjach, tych przyniesionych z ogrodu, i tych z podręcznika. Dzieci, poznały właściwości odżywcze dyni, wykonały prace plastyczne i brały udział w zabawach z dyniami.

D

 

d1

 

d2

 

d3

 

d4

 

 

dyni

 

 

         24 października nasze przedszkole odwiedziła pani pielęgniarka, która opowiedziała o swojej pracy. Spotkanie również na celu przełamanie lęku dzieci, który towarzyszy im podczas wizyty u lekarza.

 

p1

 

p2

 

p3

 

p4

 

Kontakt

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…