Projekty

Laboratoria Przyszłości

        Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych oraz ogólnokształcących szkół artystycznych. Jego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu szkoły otrzymały od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży.

        Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu w ramach projektu wzbogaciła się o następujący sprzęt: kamerę cyfrową, aparat cyfrowy, drukarkę 3D, roboty, klocki konstrukcyjne, sprzęt nagłaśniający, zestaw do wykorzystania na lekcjach techniki. Dzięki temu uczniowie szkoły kształcą nie tylko nabytą już wiedzę, ale umiejętności manualne i techniczne, umiejętność samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolność myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej.

O początku roku szkolnego w ramach projektu w naszej szkole  prowadzone są zajęcia lekcyjne i dodatkowe z wykorzystaniem zakupionych pomocy dydaktycznych.

logo Laboratoria Przyszłości poziom kolor

 

 

Tabela wrzesień

 

tabela_pażdziernik 

 

 

 

Kontakt

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…