Odwiedziny edukatorów Mobilnych Laboratoriów Przyszłości w naszej szkole.

         

             W ostatni czwartek, 11.05.2023 r., naszą szkołę odwiedzili edukatorzy Mobilnych Laboratoriów Przyszłości. Zajęcia odbywały się w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości, dzięki któremu następuje wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów w całej Polsce oraz nabywanie przez nich nowych kompetencji. Uczniowie klas 4,5 i 6 na spotkaniu z edukatorami poznawali tajniki druku 3D oraz doświadczali niezapomnianych wrażeń za pośrednictwem gogli VR. Mogli poczuć się jak na rollercoasterze, spojrzeć w oczy niedźwiedzia i pospacerować po nocnym Londynie. Najnowocześniejsze rozwiązania edukacyjne z obszaru STEAM ( nauka, technologia, inżynieria, sztuka, matematyka) stają się powoli fascynującym i nieunikniony uzupełnieniem tradycyjnego modelu edukacji. Dzięki nim nasza młodzież zyskuje lepsze przygotowanie na wyzwania, które stawia przed nimi przyszłość.

 

l1 Kopiowanie

 

l2 Kopiowanie

 

l3 Kopiowanie

 

l4 Kopiowanie

 

l5 Kopiowanie

 

l6 Kopiowanie

 

l7 Kopiowanie

 

l8 Kopiowanie

 

l9 Kopiowanie

 

l11 Kopiowanie

 

l12 Kopiowanie

 

 

Share

K2_TITLE_COMMENTS

Kontakt

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…