Egzamin klas ósmych

     Jutro nasi koledzy z klasy 8 piszą egzamin osmoklasisty z języka polskiego, w środę z
matematyki - a w czwartek z języka angielskiego .
Trzymamy kciuki za Was - drodzy koledzy i życzymy Powodzenia!
Uczniowe klas 1-7 oraz oddziały przedszkolne odpoczywają w domu.
Do szkoły wracamy piątek.
 
        Każdy chyba chłopak w wieku szkolnym chce zostać strażakiem. Dzisiaj uczniowie mieli okazję poznać pracę strażaków, ponieważ oni właśnie zagościli w naszej szkole. Pan Jarek mówił o wyposażeniu sprzętowym wozu strażackiego oraz wyposażeniu w sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, jak wzywać pomoc i jak udzielać pomocy poszkodowanym. Uczniowie sami mogli poćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy i wziąć w ręce akcesoria, które służą do pracy strażakom, gdy biorą udział w różnych akcjach.
Wielkie podziękowania dla p. Jarosława Sura, który prowadził warsztaty oraz młodych strażaków Norberta Sosnowskiego, Huberta Sosnowskiego i Kamila Zioło, którzy mu towarzyszyli. Cały projekt powstał z inicjatywy nauczyciela Edukacji dla bezpieczeństwa.
 
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzu
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i na świeżym powietrzu
 
 
 
 

16 maja w Przemyślu odbył się finał Konkursu Biblijnego. Nasze uczennice, Emilka i Martyna, otrzymały nagrody książkowe i dyplomy.

Gratulacje
 
Może być zdjęciem przedstawiającym książka
 
bMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i w budynku
 
 
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie siedzą i w budynku
 
 
 
 
 

!

Omnibus- konkurs interdyscyplinarny z matematyki i języka angielskiego organizowany przez ZS im. K. Wyszyńskiego w Dynowie, odbył się po raz 13. Dzisiaj uczniowie z klasy 8 zmagali się z niełatwym testem z języka angielskiego. W pierwszej 10 nie znaleźli się, ale biorąc pod uwagę trudność testu, osiągnęli świetne wyniki. GRATULACJE .

Wczoraj zaś w w konkursie z matematyki Szymon Romański z 8 klasy otrzymał wyróżnienie.

Brawo dla wszystkich.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Huratorium 1ระ PODZIĘKOWANIE PODZIĘK dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Bachórcu za przyjęcie zaproszenia udział uczniów Waszej szkoły w konkursie interdyscyplinarnym interdys -MATEMATYKAIJĘZYK ANGIELSKI OMNIBUS 2022 w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie Prezes SPZSzZ Dynowie PREZES AMATH Dynowie mgrStanistowTymolicz mgrStanistaw Starosta Rzeszowski STAROSTA Peszoyaia rozel Jodtoyskt Dyrektor zSzZ Dynowie DYREKTOR အတာ mgrHamarOgian Dynów, dnia”

 

20220522_213158.jpg

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „GAZETKA kót SZKOtech Zawodowych Kuratorium Oswiaty DYPLOM dla Dawida Dubisa za udział w konkursie interdyscyplinarnym -matematyka język angielski OMNIBUS 2022 kategoria JĘZYK ANGIELSKI w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie ΠMATH π Prezes SPZSzZ Dynowie PREZES Stoworzyszenia Przyjaciół Dynowie Sts Stanistah Tymowicz Jury awoiausi KOlelnn Wbu Probop DyrektorZSZ ZSzZ Dynowie DYREKTOR fyga? mgr Halina Cygan Dynów, dnia 11.05.2022.”

 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DYPLOM dla Adama Kwasiżura za udział konkursie interdyscyplinarnym -matematyka język angielski OMNIBUS 2022 kategoria JĘZYK ANGIELSKI w Zespole Szkół Zawodowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dynowie ROMATH π MATH Prezes SPZSzZ Dynowie PREZES Jury ciαxαιsάo cOuL 4 Predop Dyrektor 25a2 Dynowie DYREKTOR mgrStgnistgal Dynówdnia11.05.2022 11.05 Dynów”

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ludzie stoją

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 14 osób, ludzie stoją i w budynku

 

 

 

      W Centrum Kulturalnym odbyło się zakończenie Konkursu Plastycznego organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu którego tematem przewodnim była „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”.
Honorowy patronat nad konkursem objął Wojewoda Podkarpacki oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego.
Celem konkursu jest poprawa świadomości dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród uczniów szkół podstawowych poprzez upowszechnianie oraz popularyzację przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.
Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac. Wybór był naprawdę ciężki, uczniowie zastosowali różne techniki wykonania prac, od kredek, farb, wyklejanek aż poprzez makiety.
Wśród zaproszonych gości pojawiła się Pani Wicewojewoda Jolanta Sawicka, Pan Wicemarszałek Piotr Pilch, zastępca Komendanta Policji w Przemyślu podinsp. Rafał Dryś.
Nagrody wręczał także gospodarz Centrum Kulturalnego w Przemyślu Zastępca Dyrektora Pan Janusz Zapotocki oraz główny organizator konkursu Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu Pan Maciej Kamiński.
Przyznane zostały nagrody i kilkadziesiąt wyróżnień:
W kategorii wiekowej klasa I – IV :
Nagroda Specjalna - praca najbardziej oryginalna - Bartłomiej Undziakiewicz - Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu.
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynku
 
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DYPLOM Bartłomiej Undziakiewicz Nagroda Specjana- praca najbardziej oryginalna w kategorii: Klasy I-IV w konkursie plastycznym organizowanym przez WORD PrzemyÅl „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY" PROESTOE RUGHUT PRZEMYŚL WORD Α MaciejKamiński Maciej Namiński Ryrekto Ryrektor Przemyślu nyÅl, maj 2022”
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i ludzie stoją
 
 
 
 
Gratulacje dla Emilki Szul z klasy 2.
W konkursie organizowanym przez Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej na Najpiękniejsze Jajko Wielkanocne zdobyła 3. miejsce.
Brawo!
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku
23 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji w naszej szkole 25 kwietnia odbył się konkurs czytelniczo - plastyczny. Zadania konkursowe dotyczyły książki: "Harry Potter
i Kamień Filozoficzny". Zwycięzcami konkursu czytelniczego są:
I miejsce ex aequo: Kornelia K.
i Alicja K. z klasy 4
II miejsce: Marta T. z kl. 8
III miejsce ex aequo: Elwira K.
i Artur N. z kl. 4.
Laureatką konkursu plastycznego została Emilia Sz. z klasy 2.
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy wiedzy, talentu, pomysłowości i życzymy dalszych sukcesów
 
Może być zdjęciem przedstawiającym osoba, dziecko, stoi, książka i w budynku
 
Może być zdjęciem przedstawiającym osoba, dziecko, stoi i książka
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i książka
 
Może być ilustracją przedstawiającą 1 osoba, książka i tekst „100 DYPLOM EHag7 REDMI NOTE 8 PRO AI QUAD CAMERA”
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „sm;)e DYPLOM Marty Tarnawskiej REDMI NOTE 8 PRO QUAD AIQUCER CAMERA”
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie stoją i w budynku
 

W Powiatowym Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną same SUKCESY!

Gratulacje

.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Gratulacje

dla Bartka z klasy 2. W Konkursie Wielkanocnym organizowanym przez Centrum Kulturalne w Przemyślu wśród nadesłanych 430 prac kompozycja Bartka została wyróżniona nagrodą.

Może być zdjęciem przedstawiającym osoba, dziecko i w budynku

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i ludzie stoją

 

           21 marca to również nie tylko 1. dzień wiosny, ale także Światowy Dzień Poezji. W tym roku z tej okazji odbył się konkurs recytatorski POEZJA I PROZA MARII KONOPNICKIEJ, w którym wzięli udział uczniowie klas 0-5. W kategorii klasy"0" 1. miejsce zajęła Amelka. W kategorii klasy 3-4 pierwsze miejsce zajęły Karolina i Oliwia z klasy 3, drugie- Natalia z klasy 3 i miejsce trzecie Alicja z klasy 4. W klasie 5 kolejno od 1 do 3- Kinga, Julia P. oraz Ewelina.

GRATULACJE
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynku
 
 

.

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją i w budynku

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i w budynku

 

    Pan J. Grzegorzak- Burmistrz i Panowie W. Smoliński oraz J. Sura. Wręczyli nagrody i dyplomy uczniom, którzy brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych "Zapobiegajmy pożarom" w woj. podkarpackim w kategorii wiekowej szkoła podstawowa klasy I-IV. ALAN MAKUCH z klasy I zdobył 2. miejsce w gminie w swojej kategorii wiekowej, a SYLWEK POPOWCZAK z klasy III otrzymał wyróżnienie. WIELKIE BRAWA!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób i ludzie stoją

Kontakt

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…