Zakończenie Konkursu Plastycznego organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu którego tematem przewodnim była „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”.

      W Centrum Kulturalnym odbyło się zakończenie Konkursu Plastycznego organizowanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Przemyślu którego tematem przewodnim była „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”.
Honorowy patronat nad konkursem objął Wojewoda Podkarpacki oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego.
Celem konkursu jest poprawa świadomości dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród uczniów szkół podstawowych poprzez upowszechnianie oraz popularyzację przepisów ruchu drogowego i zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.
Na konkurs wpłynęło ponad 200 prac. Wybór był naprawdę ciężki, uczniowie zastosowali różne techniki wykonania prac, od kredek, farb, wyklejanek aż poprzez makiety.
Wśród zaproszonych gości pojawiła się Pani Wicewojewoda Jolanta Sawicka, Pan Wicemarszałek Piotr Pilch, zastępca Komendanta Policji w Przemyślu podinsp. Rafał Dryś.
Nagrody wręczał także gospodarz Centrum Kulturalnego w Przemyślu Zastępca Dyrektora Pan Janusz Zapotocki oraz główny organizator konkursu Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Przemyślu Pan Maciej Kamiński.
Przyznane zostały nagrody i kilkadziesiąt wyróżnień:
W kategorii wiekowej klasa I – IV :
Nagroda Specjalna - praca najbardziej oryginalna - Bartłomiej Undziakiewicz - Publiczna Szkoła Podstawowa w Bachórcu.
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi i w budynku
 
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DYPLOM Bartłomiej Undziakiewicz Nagroda Specjana- praca najbardziej oryginalna w kategorii: Klasy I-IV w konkursie plastycznym organizowanym przez WORD PrzemyÅl „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY" PROESTOE RUGHUT PRZEMYŚL WORD Α MaciejKamiński Maciej Namiński Ryrekto Ryrektor Przemyślu nyÅl, maj 2022”
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i ludzie stoją
 
 
 
 
Share

K2_TITLE_COMMENTS

Kontakt

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…