Laboratoria Przyszłości

         Laboratoria Przyszłości to Program, w którym nasza szkoła bierze udział. Jest to Program skierowany między innymi do szkół podstawowych. Jego celem jest budowanie kreatywnych i technicznych kompetencji wśród uczniów. W ramach tego Programu nasza szkoła otrzymała od państwa wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego niezbędnego do rozwoju umiejętności praktycznych wśród dzieci i młodzieży w wysokości   30 tysięcy złotych.           

          Dzięki pozyskanym środkom finansowym zakupiony został cenny sprzęt (m. in. mikrokontrolery, sprzęt nagłaśniający, drukarka 3D, tablety, laptop, aparat cyfrowy, itd.), który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwoli uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności.    

 

   

Share

K2_TITLE_COMMENTS

Kontakt

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…