Wizyta strażaków w naszej szkole

        Każdy chyba chłopak w wieku szkolnym chce zostać strażakiem. Dzisiaj uczniowie mieli okazję poznać pracę strażaków, ponieważ oni właśnie zagościli w naszej szkole. Pan Jarek mówił o wyposażeniu sprzętowym wozu strażackiego oraz wyposażeniu w sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, jak wzywać pomoc i jak udzielać pomocy poszkodowanym. Uczniowie sami mogli poćwiczyć udzielanie pierwszej pomocy i wziąć w ręce akcesoria, które służą do pracy strażakom, gdy biorą udział w różnych akcjach.
Wielkie podziękowania dla p. Jarosława Sura, który prowadził warsztaty oraz młodych strażaków Norberta Sosnowskiego, Huberta Sosnowskiego i Kamila Zioło, którzy mu towarzyszyli. Cały projekt powstał z inicjatywy nauczyciela Edukacji dla bezpieczeństwa.
 
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 11 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzu
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 9 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu
 
Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób i na świeżym powietrzu
 
 
 
 
Share

K2_TITLE_COMMENTS

Kontakt

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…